четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Латвія організує велику міжнародну конференцію з питань окупації Криму

Наталя


Політика , Крим

Латвія організує велику міжнародну конференцію з питань окупації Криму

views212

08.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сейм Латвії активно підтримує Україну та висловив готовність до активної роботи в межах Кримської платформи.

Про це повідомила віцеспікер Сейму Дагмара Бейтнере-Ле Галла на зустрічі з заступницею Голови ВРУ Оленою Кондратюк у Києві, передає пресцентр Верховної Ради України.

За інформацією, в ході зустрічі сторони обговорили спільне історичне минуле двох народів, відновлення та збереження історичної пам'яті про злочини тоталітарних режимів.

Віцеспікер Сейму запевнила, що Україна, її суверенітет та територіальна цілісність дуже важливі для Латвії. За її словами, Сейм планує активно працювати в межах Кримської платформи.

Своєю чергою, заступниця Голови ВРУ також наголосила, що Парламент України високо цінує створення в Саеймі Латвії Кримської Платформи.

Згідно з даними, разом з присутнім на зустрічі Послом Латвії в Україні Ілгварсом Клявою сторони домовилися скоординувати зусилля щодо проведення заходів Кримської платформи.

Зокрема, Латвія планує організувати велику міжнародну конференцію з питань окупації Криму як прикладу порушення норм міжнародного права.

Зазначається, що під час зустрічі також були обговорені питання щодо євроатлантичної інтеграції України та взаємодію в ПАРЄ в рамках формату Балтік+ та активізацію співпраці нашої держави з ініціативою Трьох морів.

Коментарi (4)

Спрытко (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Спрытко (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Спрытко (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "російська пропаганда"

Спрытко (2 тижні тому)

привычное бла-бла-бла