вівторок, 18 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лідер терористів «ДНР» звинуватив Місію ОБСЄ в підтримці України

Cіпратов Роман


Новини окупації

Лідер терористів «ДНР» звинуватив Місію ОБСЄ в підтримці України

views836

04.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ватажок терористичної організації «ДНР» Денис Пушилін заявив, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі частіше займає сторону України.


Про це повідомляє Патріот Донбасу з посиланням на російські ЗМІ.

 

«Раніше, 2-3 роки тому, неупередженості та об'єктивності було більше. Ми ніколи не відчували ілюзій, ми розуміли, що вони, в першу чергу, підтримують Україну, ніж нас, бачили, розуміли, але це не було таким явним. Вони, принаймні, намагалися знайти якісь точки дотику та бути неупередженими. Зараз ми часто бачимо, що вони займають позицію однієї зі сторін конфлікту, у даному випадку України», заявив Пушилін.


Він також додав, що раніше звіти місії були більш інформативними, а зараз «навіть абсолютно очевидні порушення можна трактувати по-різному». Місія ОБСЄ на Донбасі все частіше виходить за рамки свого мандата і займає сторону Києва, зазначив терорист.


Як повідомлялося раніше, 3 травня незаконні збройні формування 9 разів відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил на Донбасі.

 

 

Коментарi (1)

половецкий ТАБАКА (1 тиждень тому)

«Во всем виновата Россия! Виновата в нашей гражданской войне. Уничтожение России – требование истории и будущего Европы». -- – Рамон Серано Суньер, министр иностранных дел Испании (1901 – 2003 гг.). . . Это он о граждансской войне в Испании 30 гг .. А теперь, - посмотрите на карту ! - Где Испания , а где россия ??. . - так называемый КОМИНТЕРН - никакой не левый , а россИМПЕРССКИЙ СПРУТ ! .!!!!!!!!! И он НИКУДА НЕ ДЕЛСЯ !!, .!. ..... . . . . .. Счасс это называеться - -ГАЗПРОМ=фсб ! . . как бы усский мир..