субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лідер партії «Зелених» розкритикував уряд Німеччини за небажання постачати озброєння в Україну

Cіпратов Роман


За кордоном , Новини , Політика

Лідер партії «Зелених» розкритикував уряд Німеччини за небажання постачати озброєння в Україну

views76

07.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Співголова німецької партії «Зелених» Роберт Габек піддав різкій критиці уряд Федеративної Республіки Німеччина за небажання постачати Україні оборонне озброєння.

 

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на німецьке видання Spiegel.

 

Габек нагадав про те, що німецький уряд постачає танки, ракетні частини та підводні човни Єгипту. На його думку, таким чином Німеччина розпалює громадянську війну в Ємені. У той же час Україна, яка зазнала збройної агресії з боку Росії, не отримує ані транспорт для перевезення поранених, ані прилади для розмінування, ані списані позашляховики або прилади нічного бачення.

 

«Я не розумію, як такою політикою можна ще хизуватися... На лінії зіткнення застосовуються міни, які скидаються з повітря. Якщо ми погодимося, що це природно ‒ прибрати всі ці міни, запобігти, щоб вони не падали на подвір'я, де можуть відірвати людям ноги ‒ це могло б стати хоча б початком», ‒ заявив німецький політик.

 

Габек розкритикував підтримку урядом Німеччини будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». За його словами, це завдає шкоди безпеці України. Також політик зазначив, що Україна має ряд внутрішніх проблем.

 

«Україна має цілий ряд внутрішньополітичних проблем, перш за все корупцію. Однак населення обрало ліберальну демократію. За цей політичний курс люди втрачали свої життя на Евромайдане. Росія відреагувала анексією Криму і розпалюванням війни на Донбасі. Мій візит був покликаний нагадати, що боротьба України ‒ це боротьба самої Європи», ‒ зазначив Роберт Габек.

 

Ситуація в Україні має вирішальне значення для Європейського Союзу, його свободи та безпеки, підкреслив німецький політик.

 

Нагадаємо, один з лідерів партії «Зелених» Роберт Габек відвідав Україну у травні поточного року.

Коментарi (0)