понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Китай використовує допомогу в боротьбі з COVID-19 у власних інтересах – Reuters

COVID-19

Китай використовує допомогу в боротьбі з COVID-19 у власних інтересах – Reuters

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Китай використовує спалах COVID-19 задля отримання впливу. Щоб закріпитися в інших країнах, він надає допомогу у вигляді практичних рекомендацій по боротьбі з коронавірусом, при цьому просуває національні інтереси.

Про це повідомляє міжнародне інформаційне агентство Reuters.  

Колишній канадський дипломат і директор Китайського інституту Університету Альберти Гордон Хоулден заявив, що Китай і далі буде використовувати ситуацію з пандемією на свою користь.

«Немає ніяких сумнівів у тому, що Китай буде використовувати спалах COVID-19 для подальшого розвитку того, що Китай називає своїми національними інтересами», – він.

За його словами, Китай буде просувати власні моделі управління, «а в цьому випадку її методології епідеміології».

Основою методології є агресивний і всеосяжний підхід Китаю для боротьби з цим вірусом, включаючи локалізацію Ухані, і ноу-хау, які Китай створив для боротьби з епідемією. При цьому у Китаї стверджують, що головна мета надання допомоги іншим країнам – це обмін досвідом.

«Прес-секретар міністерства внутрішніх справ Китаю Чжао Ліцзяні на пресконференції у четвер заявив, що метою спрямування медичних бригад є обмін досвідом Китаю по боротьбі з вірусом, а не експорт його моделі управління за кордон», – йдеться в повідомленні.