субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
КВП «Українська бронетехніка» веде переговори з афганськими силовиками щодо постачання озброєння

Економіка

КВП «Українська бронетехніка» веде переговори з афганськими силовиками щодо постачання озброєння

views117

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники Національного управління безпеки Афганістану відвідали приватне підприємство ТОВ «Конструкторсько-виробниче підприємство Українська бронетехніка». Мета візиту – провести переговори про можливості поставки військової техніки і озброєння українського виробництва силовим відомствам Афганістану. Про це йдеться на сайті «Української бронетехніки».

Інтерес делегації викликали колісна техніка, міномети і мінометні постріли, а також послуги підприємства по відновленню танків, БТР і БМП.

«Історично Україна та Афганістан мають торгівельні зв’язки у секторі безпеки і оборони. Наші продукти справили неабияке враження на делегатів. Маємо надію, що незабаром буде закладено ще одну цеглину в україно-афганський торгівельний дім, і українська військова техніка і озброєння допомагатимуть афганським військовим у виконанні бойових завдань і забезпеченні безпеки держави»», – зазначив перший заступник генерального директора підприємства Дмитро Поляков.

Нагадаємо, КВП «Українська бронетехніка» найбільш відоме як постачальник підрозділам НГУ і ВСУ спеціалізованих бронеавтомобілів «Варта» та «Новатор».

Раніше ми повідомляли, що бронеавтомобілі «Новатор» передані підприємством Національної гвардії України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі