понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Курт Волкер: ЗСУ скоро можуть відкинути росіян від Миколаєва, Херсона та Харкова.

Андрій Кущенко


Політика

Курт Волкер: ЗСУ скоро можуть відкинути росіян від Миколаєва, Херсона та Харкова.

views68

29.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Потужна західна зброя продовжує надходити до України, її освоюють військові ЗСУ, і це дозволить українцям незабаром звільнити у боях території навколо Миколаєва, Херсона та Харкова.

Таку оцінку висловив у понеділок під час онлайн-трансляції, організованої Wilson Center, колишній спецпредставник США по Україні посол Курт Волкер.

"Коли вони (українці. - Ред.) отримають наше найкраще обладнання та поставлять його собі на озброєння, вони зможуть діяти краще у стратегічному плані та відвоювати певні території", - зазначив Волкер.

Він зазначив, що очікує протягом літа продовження масованих артилерійських обстрілів, що може призвести до великої кількості жертв з обох боків.

«Ми також побачимо, я думаю, що українці пройдуть і повернуть контроль над територією навколо Миколаєва і врешті-решт досягнуть міста Херсона на півдні, а також відкинуть далі росіян від Харкова», - зазначив колишній високопоставлений американський дипломат.

При цьому він висловив думку, що ЗСУ має вести найближчим часом "дуже складні бої". Однак, за його словами, "росіяни справді виснажилися" у боях із українськими силами.