неділя, 18 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Курт Волкер пояснив перекидання російських військ на кордон з Україною

Політика

Курт Волкер пояснив перекидання російських військ на кордон з Україною

views2292

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній спецпредставник США вважає, що скупченням військ Володимир Путін психологічно тисне на Україну та переключає увагу своїх громадян з внутрішніх питань на міжнародні.

Про це Курт Волкер заявив у коментарі Голосу Америки.

«По-перше, Путін намагається переключити увагу росіян від новин про Навального і внутрішніх проблем на міжнародні питання. По-друге, я думаю, це навмисна надмірна реакція на риторику США», – наголосив він.

Крім того, американський дипломат згадав слова президента США Джо Байдена щодо Путіна, якого той назвав вбивцею. За словами Волкера, обстановка також може бути загострена з метою дати відсіч адміністрації Білого дому.

«Але, мабуть, найважливішим з усього є психологічний тиск на Україну», – підсумував колисній спецпредставник США.

Коментарi (2)

надія (1 день тому)

Стара Європа завжди зраджувала державу Україну і НІЧОГО ---ПРОДАЖНИХ ЛЮДЕЙ в державі Україні в особі представників 366 продажних диванних партій ЯКІ на виборах МИЮТЬ КЕШ та зраджують ПО ДОМОВЛЕННОСТІ державу Україну ІСТОРІЯ НЕ НАВЧИЛА --ЗРАДНИКІВ держави ВИКОРИСТОВУЮТЬ І ВІДСТРІЛЮЮТЬ ....інколи і в спину ....ЗАВЖДИ ..

Дракон Комодо (4 дні тому)

хоть в нашей стране много проблем которые создают сами чиновники (начиная с депутатов и так далее до местных) но россия навсегда останется для меня врагом! хотя наверное есть и там люди с большой буквы, но этим положением они должны быть "благодарны" нынешнему правительству...