п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Курт Волкер не бере участі у перемовинах, але сподівається на обмін

За кордоном , Новини , Російська агресія

Курт Волкер не бере участі у перемовинах, але сподівається на обмін

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Курт Волкер, постійний представник Держдепартаменту США з питань України, сподівається, що обмін полонених між Україною та Росією все ж відбудеться.

У коментарі «Громадському» на Ході Гідності Курт Волкер сказав, що цього разу не бере участі у перемовинах, але планує зустріч з Сурковим для обговорення питання повернення всіх ув’язнених, у тому числі українських моряків.

«Дуже сподіваюся, що обмін відбудеться, але я не беру участь у цих перемовинах. Я знаю, що для президента України дуже важливо повернути додому всіх, і насамперед моряків. Сподіваюся, що найближчим часом зможу також поспілкуватися з паном Сурковим, зустрітися з ним».

Нагадаємо. Останніми днями дуже активно йдуть розмови про велику ймовірність обміну. На сьогодні є лише інформація про кількість – 33 на 33, але немає жодного прізвища з тих, кого планують віддати Україні. Відомо лише, що Сенцова не включено до списку, а Вишинський сам відмовився від обміну. Тож чи буде сам обмін і як він пройде поки що незрозуміло. 

Голова ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Олег Котенко вважає, що сам факт обміну цілком вірогідний, бо принесе Путіну дивіденди. Але чи буде він рівноцінним та кого звільнить РФ – це дуже велике питання, на яке немає чіткої відповіді.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі