понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кум Путіна лютує через відмову святкувати 9 травня – не зробили висновків, говорить він

Новини , Політика

Кум Путіна лютує через відмову святкувати 9 травня – не зробили висновків, говорить він

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заява міністра закордонних справ України Вадима Пристайка про відмову святкувати 9 травня – це  суміш цинізму, ідолопоклонництва перед Заходом, русофобської істерії та ура-патріотичної зашореності. Не зробили висновків з минулої трагедії минулого…

Таку заяву зробив проросійський депутат, голова політради партії «Опозиційна платформа – за життя» і кум Путіна, по сумісництву, Віктор Медведчук. Текст опублікований на офіційному сайті партії.

Він питає від імені кого Пристайко робить заяву про відмову України святкувати 9 травня і вважає, що тепер міністр закордонних справ, якого назвав «дипломатичним непорозумінням», зобов’язаний подати у відставку.

«Хотілося б розуміти, в якості кого і від чийого імені робить такі заяви глава МЗС. Від імені ура-патріотичної, радикалізованої, об’єднаної псевдонаціональною ідеєю меншини? Або ж він висловлює позицію влади? І в першому, і в другому випадку Пристайко, це дипломатичне непорозуміння, зобов’язаний подати у відставку», – заявив Медведчук.

Проросійський політик заявляє, що міністр МЗС України не має морального права говорити «від імені мільйонів українців».

«Не має морального права говорити від імені мільйонів українців, для яких 9 травня було, є і назавжди залишиться священним Днем Перемоги, який святкували і святкуватимуть», – йдеться в заяві Медведчука.

Кум президента Росії вважає, що глава українського зовнішньополітичного відомства не має права вирішувати за державу Україна і «тим паче за весь, як він висловився, європейський континент». Крім того, він повторює пропагандистські слова, які використовує країна агресор по відношенню до України та української влади протягом останніх років, навіть до початку російсько-української війни.

«Українська влада вражена вірусом неонацизму і людиноненависницької ідеології», – заявив проросійський політик.

Він вважає, що влада України мала зробити висновки з минулого, але зробила «не ті».

«Сьогоднішня влада України не зробила висновків, чому сталася трагедія, яка забрала життя мільйонів людей. Саме тому в нас під забороною герої Великої Вітчизняної війни, які звільняли світ від нацистів, зате на найвищому рівні вшановують тих, хто разом з фашистськими загарбниками насаджував ідеологію нацизму», – говорить Медведчук словами Путіна.

І додає, що український народ, на його думку, буде святкувати разом з іншими.

«Можливо, Пристайко і зграя, частиною якої він є, і не святкуватимуть День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Але український народ святкуватиме цю дату, і в цьому він буде не самотній», – заявив глава «ОПЗЖ».

У цьому контексті варто додати, що з великим розмахом 9 травня святкують лише в Росії та на підконтрольних їй територіях ОРДЛО. Саме там готуються до святкування більше півроку, не шкодуючи грошей на пропаганду та нав’язування власного бачення подій Другої світової війни.

Нагадаємо. Пристайко в ефірі одного з українських телеканалів, відповідаючи на запитання, як відреагувала б українська сторона, якби отримала з РФ запрошення на офіційні урочистості 9 травня в Москві, сказав, що «ми не маємо наміру святкувати 9 травня».

«Наша позиція залишається такою, якою вона є: ні, ми не збираємося святкувати 9 травня. Ми, як і весь європейський континент, через 75 років готові зрозуміти, чому сталася ця трагедія, і готові один одному вибачити. Ми вважаємо, що саме в цю сторону має йти святкування. Це має бути святкування того, що нарешті континент знаходиться 75 років, якщо не рахувати наші шість років війни, у відносному мирі», – підкреслив Пристайко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі