субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кулеба розповів, хто головний у делегації України до Берліну і які порушить питання під час зустрічі

Політика

Кулеба розповів, хто головний у делегації України до Берліну і які порушить питання під час зустрічі

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

2 червня українська делегація, до складу якої цього разу увійшов і Андрій Єрмак, під час переговорів у Берліні поінформує німецьких партнерів про ескалацію РФ ситуації на Донбасі, порушить питання деокупації Криму та незаконні утримання українських політв’язнів у РФ.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі програми «Свобода слова на ICTV».

За його словами, будуть надані докази ескалації саме з боку Росії.

«Ми хочемо поінформувати наших партнерів не лише про політичну, а й насамперед безпекову складову ситуації на сході України. Ми всі маємо достатньо доказів того, до якої ескалації вдається Російська Федерація  та її представники в окупованих районах Донецької та Луганської областей і з перших рук, завдяки участі міністра оборони України в нашій делегації, завтра вони зможуть отримати максимально точну і достовірну інформацію», – сказав Кулеба.

Він також додав, що крім ситуації на Донбасі під час зустрічі з главою МЗС Німеччини планується порушити питання Криму і захисту кримських в’язнів Кремля, яких незаконно утримують окупанти.

Щодо припущення про те, що керівник Офісу Президента Андрій Єрмак є неофіційним главою делегації, який контролюватиме перебіг перемовин, Кулеба підкреслив, що главою делегації в Берліні є міністр закордонних справ.

«Це саме візит міністра закордонних справ. Водночас для того, щоб наші партнери отримали максимальну повноту інформації, участь в делегації бере і глава Офісу Президента, і віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій, і міністр оборони», – наголосив він.

У відповідь на запитання, чи має делегація директиви для завтрашніх переговорів у Берліні, Кулеба зазначив, що «формально затвердженого підписаного документа для делегації немає».

«Але я запевняю вас, що всі учасники делегації виступатимуть зі спільних позицій», – заявив глава МЗС.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі