субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кулеба про ймовірність повномасштабного зіткнення Росії з НАТО у Чорному морі

Наталя


Політика

Кулеба про ймовірність повномасштабного зіткнення Росії з НАТО у Чорному морі

views202

02.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Росія готова до збройної ескалації в Чорному морі, проте намагатиметься уникнути повномасштабного зіткнення з НАТО, в якому для РФ не має жодних шансів на перемогу.

Про це він повідомив у інтерв'ю виданню «LIGA.net».

 

«Росія, безумовно, готова до збройної ескалації. Зокрема в Чорному морі. Але ознак самогубства, суїцидального синдрому я в Росії не бачу. До повномасштабного зіткнення з НАТО вони не готові за жодних обставин. Вони будуть щипати, провокувати. Однак вони розуміють, що у протистоянні з Альянсом загалом не мають шансів на успіх», — зауважив глава МЗС України.

 

Кулеба також прокоментував недавню провокацію Росії проти британського есмінця «Defender», та відмітив, що у такий спосіб країна-агресор хотіла продемонструвати свою силу та зіграти на підвищення ставок.

За його словами, Велика Британія відреагувала на провокацію красиво та елегантно зігравши на пониження ставок.

Водночас Кулеба наголосив, що Україна «вже дуже прямо, буквально» говорить НАТО, що у разі відсутності дій зі сторони Альянсу, Росія продовжуватиме створювати постійну небезпеку в регіоні.

 

«Ми бачимо, що НАТО реагує. Потроху-потроху, але з'являються елементи політики саме для Чорного моря…Ми постійно «педалюємо» тему Чорного моря в розмовах з членами Альянсу. І в регіоні — з Румунією, Туреччиною, Болгарією — і у штаб-квартирі НАТО. Тому що наразі справді у Росії стратегічно вигідне положення в окупованому Криму. А нам дуже важливо, щоб Чорне море не повторило долю Азовського», — зазначив Кулеба.

 

Раніше повідомлялось, що Велика Британія заявила про наміри продовжити відправляти військові кораблі Королівського флоту біля Криму після інциденту з британським есмінцем та російськими кораблями поблизу тимчасово окупованого півострова. 

Коментарi (0)