субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кулеба: «Кримська платформа» в 2021 році стане епіцентром гібридної війни України та Росії

Політика

Кулеба: «Кримська платформа» в 2021 році стане епіцентром гібридної війни України та Росії

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав, що задоволений реакцією Росії на стратегію України з деокупації півострова – «Кримську платформу».

“Реакцією Російської Федерації на Кримську платформу я задоволений – ця реакція дуже нервова. Вони намагаються всіляко дискредитувати цю ідею – я отримую багато інформації з цього приводу з різних каналів, є те, що ви можете бачити у публічному просторі… Ми з вами маємо розуміти, що наступного року Кримська платформа буде одним з епіцентрів гібридної війни Росії проти України. Але ми знаємо, що правда на нашому боці, що ми робимо правильну, справедливу справу, і на нашому боці достатня кількість союзників для того, щоб добитися у цій сфері успіху”, – заявив Кулеба на онлайн-брифінгу щодо дипломатичних підсумків 2020 року.

Передбачається, що платформа діятиме на кількох рівнях: глав держав та урядів; міністрів закордонних справ; у вимірі міжпарламентського співробітництва; у форматі експертної мережі.

Офіційно діяльність «Кримської платформи» буде започаткована на інавгураційному саміті, проведення якого заплановане на 2021 рік у Києві.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі