субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кулеба: Франція і Німеччина підтримали ініціативу України про «нормандську зустріч»

ООС , Політика

Кулеба: Франція і Німеччина підтримали ініціативу України про «нормандську зустріч»

views106

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Німеччина та Франція підтримали підтримали ініціативу України про «нормандську зустріч» на рівні міністрів МЗС. Зустріч може відбутися у вересні.

Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з німецьким колегою Гайко Маасом, повідомляє «Європейська правда».

«Я вдячний міністру Маасу та французькому колезі Жану-Іву Ле Дріану за те, що вони підтримали мою пропозицію провести зустріч міністрів закордонних справ «нормандського формату», вже другу… Сьогодні ми обговорили шлях підготовки до неї. У нас є всі підстави вважати, що ця зустріч відбудеться у повноцінному чотиристоронньому форматі і до нас приєднається міністр закордонних справ РФ», – повідомив він.

Дмитро Кулеба додав, що наразі міністр МЗС РФ Сєргєй Лавров не висуває якихось додаткових передумов для її проведення і зустріч може відбутися у вересні.

«Ми всі налаштовані на одне: щоб ця зустріч була змістовною, щоб ми говорили по суті і шукали конкретні рішення», – сказав він.

Міністр МЗС також повідомив про досягнення прогресу у переговорах.

«Наша задача як міністрів – підтримувати цю динаміку і рухати справу вперед до наступного берлінського саміту наших лідерів і до повного припинення агресії на Сході України… Але Україна ніколи не піде на поступки, які підірвуть нашу територіальну цілісність, наш розвиток як європейської демократичної країни і не створять всередині України «міни сповільненої дії», – наголосив він.

Нагадаємо. Раніше було озвучено ймовірну дату зустрічі у «нормандському форматі» на рівні радників 28 серпня.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі