п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кубань має згадати про своє історичне минуле і прагнути до свободи та незалежності – Гончаренко (відео)

Новини , Політика

Кубань має згадати про своє історичне минуле і прагнути до свободи та незалежності – Гончаренко (відео)

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко звернувся до мешканців Кубані. Він нагадав, що саме у цей день, 16 лютого 1918, була проголошена незалежність Кубанської Народної Республіки і закликав не забувати історичне минуле всіх, «для кого Кубань – не пустий звук».

А також  привітав з цим святом етнічних українців цього регіону на своєму YouTube-каналі

«Я вітаю всіх, для кого Кубань – не порожній звук. Я вітаю всіх, хто розуміє, що це не просто один з регіонів Російської Федерації …», – сказав Гончаренко.

І пояснив, чому всім українцям не слід забувати історію та пам’ятати про Кубань.

«Кубань – це, по суті, ще одна форма української державності. Ця територія споконвіку пов’язана з Україною і українцям. Наша історія не може бути повною без згадки про Кубань, Зелений, Малиновий клин і всі інші землі, заселені українцями», – заявив він.

Він також підкреслив, що саме Кубань є нагадуванням про те, що може статися, якщо ми перестанемо чинити опір. За його словами, ідентичність справжнього козацтва там стерла жорстка політика Кремля, бо справжні козаки не можуть бути слугами та не прагнути до свободи.

І додав, що Росія – це в’язниця народів, в якій Кубань стане нашим «островом свободи».

«Ідентичність кубанців була стерта в результаті злочинної політики жорстокої асиміляції Кремля, яку він проводив по всім підкореним народам. Традицію справжнього козацтва замінили «рядженими». Тому що козаками не можуть себе називати ті, хто прислуговує кремлівському царю і бореться проти всіх, хто прагне до свободі. Росія – тюрма народів, а Кубань, безумовно, стане нашим «островом свободи», – сказав нардеп.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі