п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кривонос жодного разу не бачив на роботі Сивохо і впевнений, що він – каталізатор реакцій

Суспільство

Кривонос жодного разу не бачив на роботі Сивохо і впевнений, що він – каталізатор реакцій

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Генерал ЗСУ, заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос повідомив, що за весь час своєї роботи у відомстві, тобто з березня 2019 року по сьогоднішній день, він жодного разу не бачив там призначеного радником секретаря з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергія Сивоху. І майже за цілий рік він не перетинався з ним по роботі.

Про це повідомив Кривонос в інтерв’ю «Главкому».  

Генерал небезпідставно вважає, що Сивохо використовують як каталізатор, як Жириновського, як термометр, щоб дізнатися температуру суспільства з приводу дражливих проблем.

«У моєму розумінні Сивохо – це каталізатор реакції суспільства на певні дражливі проблеми. Його використовують, як Жириновського – запускають через нього певні меседжі, відслідковуючи подальшу реакцію суспільства», – говорить Кривонос.

За його словами, саме це і є «місія» Сивохо в команді «Зеленського». Це такий спосіб дізнатися що думають люди по тому чи іншому питанню, щоб потім зробити висновки та використати їх.

Генерал ЗСУ переконаний, що Сивоху використовують, щось по типу: «він просто радник і з нього спитати нема за що».

«На його меседжах перевіряється ставлення суспільства до певних ініціатив. І якщо реакція негативна, то це питання або знімається, або змінюється конфігурація цих питань», – зауважив заступник секретаря РНБО.

Щодо можливої реалізації планів Сивохи та його «мирної» ініціативи («діалог» на рівні громадських діячів, артистів, письменників із ОРДЛО тощо), то тут взагалі немає про що говорити. Всі вони давно живуть на вільній території України, а на окупованих територіях залишились лише пристосуванці.

«Всі справжні діячі й артисти вже давно виїхали з території окупованого Донбасу на нашу територію. Зверніть увагу – до вільної України виїхала й величезна кількість журналістів. Там залишилися самі пристосуванці, які намагаються в тих умовах вирішити свої особисті питання», – запевнив Кривонос.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі