четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кривонос розповів, хто може допомогти Україні у військових діях та про «м’яку експансію» з боку Росії

Російська агресія , Суспільство , ООС , Події

Кривонос розповів, хто може допомогти Україні у військових діях та про «м’яку експансію» з боку Росії

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна повинна звернути увагу на досвід Азербайджану та розвивати свої збройні сили, щоб відбити у Росії будь-яке бажання продовжувати агресію проти нашої держави. Однак є ще одна сторона війни, якій потрібно приділити не менше уваги.

Про це розповів заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос в ефірі «Апостроф».

Він зазначив, що Україна дуже уважно спостерігала за конфліктом та військовими діями у Нагірному Карабасі і зробила важливі висновки.

«Для мене, як для військового та заступника секретаря РНБО, чітко зрозуміло, що армію треба посилювати. Навіть, якщо ми намагаємося наблизити мир на Донбасі, все одно, крок за кроком ми маємо робити свою армію сильною, аби прибрати будь-яке бажання РФ продовжувати агресію проти нашої України», – заявив він.

За словами Кривоноса, війна не закінчується саме реальним фронтом, а йде у різних напрямках. Тож наша держава має зробити так, щоб бути готовою до будь-яких агресивних намірів ворога.

«Війна має декілька вимірів. Це і війна в кібернетичному просторі, і війна в інформаційному просторі, і війна, яка стосується ведення бойових дій у повітрі та на землі. Завдання № 1 — ми повинні бути готові. Питання не в тому, щоби готуватися до війни, коли вона вже почалася. Треба завжди готуватися до війни, аби в будь-яку мить дати гідну відсіч будь-яким агресивним намірам ворога», – наголосив він.

Заступник секретаря РНБО зазначив, що у Нагірному Карабасі Туреччина підтримала Азербайджан і це стало важливим кроком в отриманні перемоги. Проте у України також є союзники, які постійно допомагають і продовжать це робити далі.

«В першу чергу — це країни Балтії та, насамперед, Польща. Дуже важливою для нас є підтримка наших стратегічних партнерів – США, Великої Британії, Канади, Японії. Знову ж таки, це та сама Туреччина, яка також підтримує нас на цьому етапі. Тому будь-яка допомога з їхнього боку для нас важлива», – підкреслив Кривонос.

Водночас він нагадав, що цього замало, оскільки Україна сама має стати спроможною давати відсіч. І не тільки зараз. Потрібно думати про майбутні покоління.  

«Не треба забувати, що ми самі маємо діяти активно. Це стосується не тільки посилення Збройних сил. Питання стоїть щодо спроможності всього народу до опору, підняття рівня інформаційної освіченості та військової підготовки населення. Це територіальна оборона України та національно-патріотичне виховання», – сказав він.

Кривонос також наголосив, що Росія не припиняє спроб розхитати Україну зсередини. Наприклад, використовуючи російськомовні канали на телебаченні.

«Бо зараз ворог, зрозумівши, що не зможе прямою агресією вирішити свої питання, намагається розхитати ситуацію всередині країни за рахунок гібридних методів війни. Дестабілізувати ситуацію, стерти нашу національну свідомість, яка тільки почала відроджуватися. Плюс, ми програємо в тому, що стосується унеможливлення інформаційного впливу через ЗМІ. І це проблема держави, і має бути відповідне політичне рішення. Насамперед це стосується російськомовних каналів на телебаченні. Це завдання, яке потрібно вирішувати в максимально короткі терміни. Російськомовні канали, які знаходяться всередині України, якраз і розхитують ситуацію. Я це називаю: м’яка гуманітарна експансія з боку Російської Федерації», – резюмував заступник секретаря РНБО.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі