понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кривонос розповів, якою має бути риторика української делегації ТКГ

Російська агресія , Суспільство , ООС , Політика

Кривонос розповів, якою має бути риторика української делегації ТКГ

views50

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Генерал ЗСУ заявив, що сьогодні позиція української делегації в ТКГ є програшною. І надав приклади, як це можна виправити, зокрема, згадавши про спільне інспектування в районі Шумів.

Про це генерал Збройних сил України, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос розповів у бліц-інтерв’ю, передають «Вести-UA.net».

 «Ми завжди в положенні молодшого і того, хто виправдовується», – сказав він.

Кривонос звернув увагу на тактику, яку обрала російська сторона. Він підкреслив, що росіяни завжди «кажуть першими» і постійно намагаються нав’язувати свої пропозиції. При цьому представники України намагаються реагувати на це. А потрібно брати ініціативу у свої руки.

«Ми повинні бути активними. Ми незалежна самостійна держава, яка має підтримку на міжнародному рівні. Тому наша позиція повинна бути значно жорсткіше», – зазначив він.

Читайте також: Кривонос: Альянс підтвердив, що не залишить Україну наодинці з російською агресією

Згадав генерал і про історію з інспекцією позицій Збройних сил України в районі Шумів.

Читайте також: Що насправді відбувалось біля селища Шуми: позиція військових, мешканців та активістів (фото)

Він наголосив, що риторика української сторони повинна була зовсім іншою.

«Ви хочете Шуми? Будь ласка. Але ми хочемо подивитися на наш Докучаєвськ і наше Дебальцеве, тому що, згідно з Мінських домовленостей, ці два міста є українською територією», – наголосив заступник секретаря РНБО.

Нагадаємо. 5 вересня ватажок терористичного угруповання «ДНР» Денис Пушилін пригрозив відкрити вогонь по позиціях українських військових у разі, Збройні сили України не закопають траншеї, вириті нібито після 22 липня, заявивши про «повне право» усунути «порушення» самостійно.

9 вересня відбулося позачергове засідання Тристоронньої контактної групи за ініціативою підконтрольних Росії ватажків «ДНР. За результатами домовились про спільне інспектування українських позицій за участю представника координатора від ОБСЄ.

В Офісі президента України заявили, що домовленість у рамках ТКГ про спільну інспекції в районі Шумів за участю представника координатора від ОБСЄ була досягнута з метою спростування фейків і недопущення нових провокацій, і розповіли хто буде інспектувати.

10 вересня о 14.15 російсько-окупаційні війська відкрили вогонь зі стрілецької зброї по українських позиціях поблизу населеного пункту Шуми. Обстріл був прицільним та спрямованим на ділянку, де мала пройти зустріч представників СЦКК та ОБСЄ.