субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримських політарештантів залишили під арештом

Новини , Новини окупації

Кримських політарештантів залишили під арештом

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» не змінили запобіжний захід.

Вчора, 11 листопада, районний суд Сімферополя в анексованому Криму на три місяці продовжив арешт вісьмом обвинуваченим по другій сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір».

Після оголошення постанови фігуранти справи продовжать залишатися під арештом в СІЗО до 15 лютого 2020 року. Вчора суд пройшов над Раїмом Айвазовим, Фарходом Базаровим, Білялом Адиловим, Джемілем Гафаровим, Рустемом Сейтхаліловим, Тофіком Абдулгазієвем, Рустемом Шейхалієвим та Шабаном Умеровим.

Кореспондент Крим.Реалії повідомляє, що відхилення клопотання адвокатів сторони захисту про зміну запобіжного захисту судом було пояснене «тяжкістю» пред’явлених звинувачень.

Адвокат Рустем Кяміл розповів, що було подано ряд клопотань, але всі вони були відхилені. Процес у суді став однобічним і сторона ця – обвинувачення. Змагального етапу у залі суду може і не відбутися, зазначила сторона захисту, бо жодного клопотання прийнято не було, суддя повністю став на сторону обвинувального ухилу. Раїм Айвазов заявив відвід судді і прокурору, але і це суд миттєво відхилив, відразу зачитавши остаточну постанову, зауважив адвокат.

Відразу після закінчення суду адвокат Марія Ейсмонт подала на ім’я голови суду скаргу стосовно недопуску до зали засідань всіх бажаючих. Марія Ейсмонт зазначила, що до суду прийшли родичі та інші бажаючі бути присутніми на слуханні, та не зважаючи на вільні місця у залі, не всі змогли потрапити на засідання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі