вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримськотатарського активіста Бекірова випустили з СІЗО

Новини , Новини окупації

Кримськотатарського активіста Бекірова випустили з СІЗО

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Журналіст Антон Наумлюк повідомляє, що Центральній районний суд окупованого Сімферополя прийняв рішення змінити запобіжний захід Едему Бекірову. Нагадаємо, що Бакірова звинувачують у незаконному обігу боєприпасів та вибухівки.

«Центральний районний суд Сімферополя змінив запобіжний захід Едему Бекірову, якого звинувачують у незаконному обігу вибухових речовин та боєприпасів, і відпустив його з СІЗО під зобов’язання про явку до суду. Бекіров провів в ув’язненні 258 днів», – повідомив Наумлюк.

За інформацією, яка надходила раніше, 12 грудня 2018 року Едема Бекірова затримала група російських силовиків, у той момент, коли він намагався  в’їхати на територію півострова. На той момент Едем Бакіров проживав у селищі Новоалексіївка Херсонської області.

Адвокат Бекірова Олексій Ладін заявив, що його клієнта звинувачують у порушенні статті 222, частини 2 та статті 222.1, частини 2 Кримінального кодексу Російської федерації (зберігання та збут вибухових речовин та боєприпасів). Також Бекірову висувають обвинувачення в розповсюдженні та транспортуванні більш ніж 10 кілограм тротилу та 190 бойових патронів. Про це повідомляє юрист Ліля Гемеджі. За словами самого Едема Бакірова, він не вважає себе винним у скоєнні злочинів, які йому інкримінують.

За декілька місяців до цього Бекірову була призначена медична  експертиза, яка мала встановити, чи дозволяє стан здоров’я ув’язненого перебувати йому у слідчому ізоляторі.

11 червня 2019 року Європейским судом з прав людини було прийнято рішення, що Бекіров має перебувати у лікарні, але головний слідчий  Кримського ФСБ РФ Іван Романець приймає абсолютно протилежне рішення й відмовляється направляти заарештованого у лікарню. Таке рішення підтримала й окупаційна Російська прокуратура анексованого Криму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі