субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримського активіста Олега Приходька викрадено співробітниками ФСБ

Новини , Російська агресія , Новини окупації

Кримського активіста Олега Приходька викрадено співробітниками ФСБ

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

9 жовтня зі свого будинку в місті Саки зник український активіст Олег Приходько. Ввечері до нього вдерлися співробітники ФСБ з вимогою надати можливість оглянути гараж. Олег Приходько вийшов з ними на вулицю без верхнього одягу, не взявши сотового телефону. Але додому він не повернувся.

Повідомлення про подію розміщено на сторінці «Кримської правозахисної групи» у Фейсбуці.

Після зникнення Олега його родичі зверталися до поліції, але це не принесло результатів. Де саме перебуває активіст зараз, родині не відомо.

Раніше російські силовики вже цікавились громадянською діяльністю Олега. Зокрема, його з дружиною допитували минулого місяця, чи брав він участь у Революції гідності шість років тому.

25 червня райсуд міста Саки оштрафував Приходька на 2 000 рублів. Його визнано винним у «публічному демонструванні нацистської символіки» (ч.1 ст.20.3 Кодексу Росії про адміністративні правопорушення).

Українські та міжнародні правозахисні організації відзначають, що ситуація з правами людини в анексованому Криму продовжує погіршуватись. Зокрема, у ЮНЕСКО занепокоєні тими жорсткими обмеженнями, які накладено на свободу зібрань, віросповідання, отримання інформації та можливості вільно висловлювати свої погляди.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі