вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримська прокуратура повідомила про кількість судових справ у зв’язку з «кримським референдумом» 2014 року

Політика

Кримська прокуратура повідомила про кількість судових справ у зв’язку з «кримським референдумом» 2014 року

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя надала інформацію про факти ряду законодавчих правопорушень при проведенні «кримського референдуму» від 16 березня 2014 року, та винесені у зв’язку з цим підозри та звинувачення.

Про це повідомила Прокуратура АРК та міста Севастополя на офіційній сторінці Facebook.

«Прокуратура Автономії скерувала до суду 105 обвинувальних актів щодо депутатів Верховної Ради АР Крим та Севастопольської міської ради, які не тільки зрадили присязі на вірність Україні, а також виконували завдання держави окупанта, ухвалили ряд постанов з метою приховування окупації території Кримського півострову Російською Федерацією, зокрема проведення «загальнокримського референдуму». Наразі двох депутатів Кримського парламенту засуджено за державну зраду на 12 та 14 років позбавлення волі», — зазначив керівник прокуратури Криму Ігор Поночовний.

Крім того, окупаційним Голові та секретарю так званої «Виборчої комісії Республіки Крим», яких звинувачують в організації та проведенні незаконного «референдуму», повідомлено про підозри у скоєні державної зради, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність держави, вчиненні дій, спрямованих на захоплення влади. Станом на сьогодні їх оголошено у розшук.

За даними відомства, наразі ідентифікували понад 1400 членів незаконних збройних формувань «Самооборона Криму» та «Самооборона Севастополя», які активно сприяли проведенню «референдуму» та були спостерігачами на виборчих дільницях, де відбувалося незаконне голосування.

Також 247 бойовиків підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за ст. 110, 111, 260 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що так званих «керівників» окупаційної влади РФ в Криму підозрюють у привласненні держмайна.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі