вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримська прокуратура надала в ООН докази знущань окупантів РФ над українцями в Криму

Новини , Новини окупації , Політика , Право

Кримська прокуратура надала в ООН докази знущань окупантів РФ над українцями в Криму

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На анексованому Росією півострові зафіксовано безліч фактів тортур, викрадень і вбивств українців.

Матеріали з доказами порушення Росією прав людини в окупованому Криму Міжнародному суду ООН передала прокуратура АР Крим. Про це повідомила пресслужба прокуратури.

Відзначається, що частина матеріалів прокуратури, які підтверджують порушення права громадян в Криму, використовуються в Міжнародному суді правосуддя. Справа стосується, зокрема, протиправної діяльності окупаційної влади РФ, що має місце в АР Крим і Севастополі.

«На окупованому півострові відбуваються навмисні вбивства, викрадення, тортури, переслідування, сотні незаконних обшуків і затримань українських громадян за расовими, релігійними та політичними ознаками», – відзначили в пресслужбі.

Прокурор Криму Ігор Поночовний зазначив, що незважаючи на відсутність фактичного доступу до окупованої Росією території, українська прокуратура вживає всіх можливих заходів для встановлення обставин вчинення злочинів та причетних осіб.

Нагадаємо. За даними Міжнародної організації із захисту прав людини Human Rights Watch, близько 80% кримчан, яких призвали на строкову службу цієї весни, було відправлено на бази у Росії.

Під примусом ФСБ кримські провайдери змушують відстежувати проукраїнські налаштованих мешканців та видавати їх.

23 вересня на нараді ОБСЄ Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що у Криму будь-яка людина може бути позбавлена волі, навіть коли для цього немає жодних підстав.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі