п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Крим за версією російського Greenpeace – це частина Росії?

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Крим за версією російського Greenpeace – це частина Росії?

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російське відділення Greenpeace в поданні інформації про пожежі в РФ використало карту, на якій Крим був позначений частиною Росії.

Свій вибір сайт виправдовує тим, що карта належить некомерційному ресурсу OpenStreetMap. Однак мапами OpenStreetMap користуються багато всесвітньо відомих компаній та урядових організацій. Ними послуговуються також Facebook, Uber, Microsoft Amazon, BBC і навіть ООН. 

OpenStreetMap в 2018 році потрапив у скандал за те, що позначив Крим російським, відрізавши його в України. Тоді Міністерство закордонних справ України, посольство України у Великій Британії та українські волонтери ресурсу подали офіційне звернення до OpenStreetMap з вимогою відновити Крим на карті території України.

В результаті OpenStreetMap виправив карту, повернувши Крим Україні, але на мапі залишилась позначка про приналежність півострова до Південного федерального округу (Росія).

До російського офісу Greenpeace за роз’ясненнями звернулися журналісти Крим.Реалії, але відповідь поки що не надійшла.

Нагадаємо. Greenpeace – це неурядова організація, яку створили в Канаді в 1971 році. Вона опікується захистом природного середовища та екології і має національні відділення по всьому світу. В поле зору Greenpeace лісові пожежі в Сибіру потрапили через нечувану масштабність. Дим від згарищ досяг території США та Канади.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі