субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Крим у безпеці, а вони нехай ходять по колу Херсонської області – Аксьонов відреагував на мирну ходу

Новини , Новини окупації

Крим у безпеці, а вони нехай ходять по колу Херсонської області – Аксьонов відреагував на мирну ходу

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Так званий «глава» анексованого Росію Криму Сергій Аксьонов заявив, що не допустить проведення на півострові міжнародної акції «Світ – проти насильства і окупації. Марш гідності». І запропонував ходити «по колу по Херсонській області».

Такий випад він зробив після того, як глава забороненого в Росії Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсував проведення мирної акції «Ми йдемо додому».

Судячи із заяви Аксьонова, в такому заході вони побачили небезпеку, тому й запевнили, що кордон надійно захищений, Крим у безпеці, і ніхто нікому не буде загрожувати. При цьому до українського півострова українців і кримських татар пускати не будуть – це «порушення державного кордону».

 «У нас на кордоні ніяких проблем немає, Крим в безпеці. Тому все «марші» можливі тільки до нейтральної смуги. А після нейтральної смуги до порушників державного кордону будуть застосовані законні заходи. Раджу закони Російської Федерації нікому не порушувати, в тому числі й тим, хто на «марші» збираються. Згідно із законодавством для захисту державного кордону будуть використані всі засоби. Так що – ніяких проблем, нікому нічого не загрожує. Нехай по Херсонській області по колу ходять. Тут ніякого «маршу» в Криму точно не буде», – заявив Аксьонов.

Нагадаємо. На прес-конференції у Києві 6 грудня глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсував підготовку і проведення міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ – проти насильства і окупації. Марш гідності».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі