вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Кришталевого ведмедя» Берлінале отримав український фільм «Стоп-земля»

Мартирос Григорян


Суспільство

«Кришталевого ведмедя» Берлінале отримав український фільм «Стоп-земля»

views223

27.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фільм української режисерки Катерини Горностай «Стоп-земля» про історію з життя сучасних підлітків відзначений нагородою 71-го Берлінського кінофестивалю. 

 

Про це передає «Патріот Донбасу» із посиланням на повідомлення Держкіно.

 

Це одна із найбільш вагомих нагород фестивалю. Вона є першою для українського ігрового фільму цій категорії, який отримав нагороду «Кришталевий ведмідь» від Юнацького журі конкурсної програми Berlinale Generation 14plus як найкращий повнометражний фільм. 

 

«СТОП-ЗЕМЛЯ» — чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся — ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь», — йдеться у повідомленні.

 

Слід підкреслити, що ролі виконали непрофесійні актори-підлітки: Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. Оператор-постановник – Олександр Рощин. Продюсерами фільму є Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет та Ольга Бесхмельниціна. Фільм створено кінокомпанією «ЕССЕ Продакшн Хаус» за підтримки Держкіно.

 

Відзначається, що кінострічку покажуть в кінотеатрах Берліна 9-го і 10-го червня. Кінотеатральний реліз фільму в Україні планується в другій половині 2021 року.

Коментарi (0)