неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримському «судді» повідомлено про підозру у військових злочинах

Cіпратов Роман


Новини окупації

Кримському «судді» повідомлено про підозру у військових злочинах

views311

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя повідомила про підозру «судді» незаконно створеного «Київського районного суду міста Сімферополя» у порушенні законів та звичаїв війни.

 

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Криму.

 

 

Як повідомляється, досудове розслідування встановило, що підозрюваний, нехтуючи положеннями Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року, брав безпосередню участь у переслідуванні громадян України в Криму після анексії півострова Росією.

 

 

«Вказаний «суддя» протягом квітня-травня 2015 року здійснював кримінальне переслідування українського активіста у сфабрикованій справі щодо нібито умисного спричинення останнім легкої шкоди здоров’ю працівнику кримського спецпідрозділу «Беркут» 18 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у м. Києві», – йдеться у повідомленні.

 

 

Відзначається, що підозрюваний, порушуючи заборону застосовувати кримінальне законодавство РФ на окупованій території, незаконно засудив українського активіста до 4 років і 2 місяців позбавлення волі.

 

 

Таким чином, «суддею» було незаконно застосовано кримінальне законодавство РФ до подій, які нібито відбулись до окупації півострова та поза його території, підкреслили у прес-службі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі