середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кремлівський чиновник назвав «міфом» мирний план Києва щодо Донбасу

Політика

Кремлівський чиновник назвав «міфом» мирний план Києва щодо Донбасу

views47

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник голови адміністрації президента Російської Федерації Дмитро Козак заявив, що, на його думку, не існує ніякого нового мирного плану з врегулювання на Донбасі, про який говорять у Києві.

Про це повідомляє «Кореспондент» з посиланням на російські ЗМІ.

«На столі переговорів його немає. Це черговий міф. У всякому разі про що йде мова, ніхто з учасників мінського і нормандського форматів не знає», ‒ заявив Козак.

За словами чиновника, 16 лютого РФ направила учасникам переговорів уточнюючі поправки до «дорожньої карти» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. З тих пір українська сторона, як висловився Козак, «зберігає багатозначне мовчання». Також Козак звинуватив Київ у спробах затягнути збройний конфлікт і спотворенні інформації про те, що відбувається на лінії розмежування.

«Розкручується версія про бажання Росії «впровадити отруєну пігулку Донбасу в здорове політичне тіло України». Ніяких таємних планів у Росії немає», ‒ сказав російський чиновник.

Раніше глава Офісу Президента України Андрій Єрмак заявляв, що Україна за підтримки Німеччини та Франції розробила план щодо мирного врегулювання, який має схвалити Росія.