четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кремлівський чиновник назвав «міфом» мирний план Києва щодо Донбасу

Політика

Кремлівський чиновник назвав «міфом» мирний план Києва щодо Донбасу

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник голови адміністрації президента Російської Федерації Дмитро Козак заявив, що, на його думку, не існує ніякого нового мирного плану з врегулювання на Донбасі, про який говорять у Києві.

Про це повідомляє «Кореспондент» з посиланням на російські ЗМІ.

«На столі переговорів його немає. Це черговий міф. У всякому разі про що йде мова, ніхто з учасників мінського і нормандського форматів не знає», ‒ заявив Козак.

За словами чиновника, 16 лютого РФ направила учасникам переговорів уточнюючі поправки до «дорожньої карти» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. З тих пір українська сторона, як висловився Козак, «зберігає багатозначне мовчання». Також Козак звинуватив Київ у спробах затягнути збройний конфлікт і спотворенні інформації про те, що відбувається на лінії розмежування.

«Розкручується версія про бажання Росії «впровадити отруєну пігулку Донбасу в здорове політичне тіло України». Ніяких таємних планів у Росії немає», ‒ сказав російський чиновник.

Раніше глава Офісу Президента України Андрій Єрмак заявляв, що Україна за підтримки Німеччини та Франції розробила план щодо мирного врегулювання, який має схвалити Росія.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі