середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кремль висунув чергові умови для зустрічі у «нормандському форматі»

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Кремль висунув чергові умови для зустрічі у «нормандському форматі»

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 28 жовтня, прес-секретар Путіна сказав журналістам, що Москва пильнує за розвитком подій на Донбасі з великою увагою. І сказав, що для обговорення зустрічі на міжнародному рівні потрібно, перш за все, вирішити власні проблеми в країні, а саме – змусити добровольців виконувати накази.

«Безумовно, ми стежили, стежили з великою увагою. Деякі діалоги, які мали місце, на повний зріст висвітлили ті проблеми, які є, показали першоджерело цих проблем», – сказав він.

При цьому, за словами представника Кремля, якщо Зеленський змусить добровольців на Донбасі виконувати його накази, це буде сприяти, в тому числі, проведення саміту «нормандської четвірки».

«По мірі того, як президент України змусить такі підрозділи виконувати власні накази, тоді вже можна говорити про підготовку до розведення, що, в свою чергу, є важливою складовою частиною підготовки до проведення саміту (в Нормандські форматі)», – сказав Пєсков.

Нагадаємо. 26 жовтня президент України Володимир Зеленський приїхав у населений пункт Золоте-4, де добровольці і ветерани виступають проти відводу українських військ. Під час спілкування з одним з добровольців Зеленський зазначив, що він президент України, йому 42-й рік і він «не лох якийсь».

Пізніше у Facebook Зеленський заявив, що провів у Золотому дві доби, а під час поїздки зустрічався з вчителями та лікарями і дізнався про стурбованість місцевих жителів через те, що на околиці оселилася група озброєних людей.

Вже сьогодні вночі заступник Авакова відзвітувався, що вся легальна зброя, яка була у добровольців, вивезена у супроводі поліції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі