п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кремль не буде віддавати захоплені частини України і спробує зробити ще одну «республіку» – Москаль

Політика

Кремль не буде віддавати захоплені частини України і спробує зробити ще одну «республіку» – Москаль

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Геннадій Москаль вважає, що, попри будь-які формати переговорів, Росія не буде віддавати Україні те, що вже захопила, а навпаки, спробує зробити Закарпатську «республіку» на кордоні з Євросоюзом.

Про це розповів ексочільник Закарпатської та Луганської областей Геннадій Москаль в інтерв’ю «Главком».

Колишній посадовець вважає, що на даний момент Москва пригальмувала ідею розхитування Закарпаття, проте «треба ніс тримати сухим і за вітром».

За словами Москаля, Україна просто розбила план РФ.

«Думаю, у Москві була велика розбірка, тому поки вони відмовилися. Але їм треба зробити якусь Закарпатську республіку на кордоні з Євросоюзом. Що їм вже робити на своєму кордоні? Ще якісь «республіки». Достатньо «ЛНР», «ДНР», від’єднання Криму», – пояснив він.

Також він говорить про те, що Україна не скоро приєднається до Євросоюзу та НАТО.

«Знаєте, багато хто до нас (на Закарпаття) приїжджав з європейських країн. То після третьої чарки язик говорить щиро: вас не чекають ні в Євросоюзі, ні в НАТО», – розповів експосадовець.

Крім того, Москаль вважає, що Росія не буде віддавати Україні те, що вже захопила – частину Донбасу і Крим. Незалежно від того, скільки буде переговорів та які формати для них оберуть.

«Сьогодні президент Росії думає про те, як ще прихватити, нічого віддавати не буде. Я прийшов на Донбас у 2014-му році, коли визволили Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне. Тоді Луганську адміністрацію формував з нуля. То з впевненістю можу сказати, що він нічого не віддасть, які б формати переговорів не проводили», – впевнений він.

Нагадаємо. Геннадій Москаль написав заяву про відставку з посади голови Закарпатської облдержадміністрації у квітні 2019 року, яку задовольнив новообраний президент Володимир Зеленський. Нині на Закарпатті немає повноцінного керівника. Виконувачем обов’язків є Олексій Гетманенко. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі