вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кредитний рейтинг України зріс

Економіка , Новини

Кредитний рейтинг України зріс

views129

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Такі дані оприлюднило японське рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I). Оцінка для України була переглянута на дві позиції: з «CCC+» до «B». Прогноз рейтингу стабільний. Про це йдеться в пресрелізі рейтингового агентства.

«Попри наявність складних завдань, як-от врегулювання конфлікту на сході країни та сприяння в проведенні структурних реформ, наявність політичної стабільності за результатами виборів дасть змогу уряду зосередитися на своїх політичних програмах, які можуть бути високо оцінені. Беручи це до уваги, R&I підвищило рейтинг емітента в іноземній валюті до рівня “B”», — йдеться в повідомленні.

Довіру викликає зростання внутрішнього валового продукту, сповільнення темпів інфляції, а ефект від тимчасового збільшення дефіциту платіжного балансу до 3-4% не вплине на кредитоспроможність України.

Аналітики агентства також зазначили, що показник державного боргу до ВВП зменшився з 69,2% на кінець 2016 року до 52,3% на кінець 2018 року.

Приєднання до мережі Clearstream дало змогу Україні збільшити ліквідність на внутрішньому ринку капіталу і розширити базу інвесторів.

Важливою для України є підтримка з боку МВФ. Допомога необхідна через потреби в рефінансуванні боргу та для підтримання здорового фінансового середовища.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі