понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Креатив від «Ощадбанку» – зручний додаток для шкільної корупції

Економіка , Новини , Суспільство , Освіта

Креатив від «Ощадбанку» – зручний додаток для шкільної корупції

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Ощадбанк» викликав обурення серед користувачів соцмереж, коли розмістив рекламу нового зручного додатка на своїй сторінці в Фейсбуці. Пост пояснював, що через мобільний додаток «Ощад24/7» можна без зайвого клопоту зібрати гроші на ремонт у шкільних приміщеннях, підручники та подарунки педагогічним працівникам. Особливо дотепним виглядав жарт про те, що батьківські збори називаються так саме тому, що там збирають гроші.

Креатив від «Ощадбанку» – зручний додаток для шкільної корупції

Користувачі соцмереж не оцінили банківське почуття гумору. Вони бурхливо відреагували на таку рекламу, дійшовши справедливого висновку, що вся пропозиція виглядає як підтримка корупції з боку державної фінансової установи. Один з юзерів влучно запропонував працівникам банку розробити додаток «Хабар24», щоб спростити процедуру передачі хабарів.

Креатив від «Ощадбанку» – зручний додаток для шкільної корупції

Невдовзі скандальний пост було видалено. Але обурені користувачі Фейсбуку продовжували залишати свої повідомлення на сторінці голови правління банку Андрія Пишного.

Лише після цього один з менеджерів банку, Дмитро Лисенко, спробував пояснити появу скандального контенту. Він не вибачився, як очікували користувачі, а написав, що в рекламі йшлося про сплату за навчання у приватних навчальних закладах. Видалення посту пояснив тим, що він може бути «трактований неоднозначно».

Ще одна представниця «Ощадбанку», Юлія Євтушенко, погодилась, що подібна реклама «не дуже вдала». Вона пояснила її появлення поганою роботою СММ-агенції, з якою співпрацює «Ощад». Пізніше вона надіслала повідомлення до ЗМІ, яке звернулось по коментар.

Представниця банку вибачилась та пояснила, що в пості йшлося лише про зручність платежів у безготівковій формі. Приклади, використані у промо, вона визнала неприйнятними.