понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кравчук та ватажок «ДНР» Пушилін поспілкувались в етері російського телеканалу

Політика

Кравчук та ватажок «ДНР» Пушилін поспілкувались в етері російського телеканалу

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівник української делегації у ТГК Леонід Кравчук та ватажок «ДНР» Деніс Пушилін поспілкувались по відеозв’язку в етері російського «Першого телеканалу».

Про це Кравчук розповів «24 каналу».

Леонід Кравчук запитав Пушиліна про доктрину «Русский Донбасс», яка не передбачається Мінськими угодами.

«Приходять на засідання контактної групи Дейнего і Ніконорова і не кажуть про це. Так кого слухати, їх слухати, чи тих, хто проводить доктрину «Русский Донбасс», ‒ запитав керівник української делегації.

Пушилін,як і завжди, звинуватив Україну у недотриманні мінських угод, а також зазначив, що «Донбас завжди вважав себе русским».

«Історії я теж можу розповісти, я хочу задати питання: Що робити мені, голові української делегації на тристоронній контактній групі? Ми розглядаємо Донбас як райони неконтрольовані Україною, як особливості місцевого самоврядування, чи як національно «русское государство», що інтегрується у Росію. Все, одне питання, я все зрозумію», – сказав Кравчук.

На це питання ватажок терористів Пушилін відповів, що за шість років «ДНР» вибудувала свою «державність» та зазначив, що вони тепер оформили документально належність Донбасу до Росії.

Також він заявив, що у мінських умовах прописано транскордонне співробітництво та в планах «ДНР» це реалізовувати.

Леонід Кравчук підкреслив,що таким чином офіційно на російському телеканалі в Москві ватажок заявив про реальні цілі «ДНР».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі