четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кравченко заявив про повне відведення військ по всій лінії фронту

Російська агресія , ООС

Кравченко заявив про повне відведення військ по всій лінії фронту

views126

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Командувач Об’єднаних сил, генерал-лейтенант Володимир Кравченко заявив про підготовку до відведення військ на всій лінії розмежування, створення безпечних районів навколо населених пунктів Золоте та Петровське та відновлення мосту в Станиці Луганській.

Про це військовик заявив під час зустрічі з координатором системи ООН, координатором з гуманітарних питань і постійним представником програми розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані, повідомляє пресцентр ООС

Генерал підтвердив, що Україна планується повномасштабне відведення військ.

«На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником Генерального штабу Збройних сил України, міністром оборони України та главою держави. Ми до цього готові заради покращення життя наших громадян та, зрештою, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку», — заявив генерал.

Військовик відзначив покращення гуманітарної ситуації на Донбасі. Зокрема, у Станиці Луганській здійснюється підготовка будівельних робіт з відновлення мосту через Сіверський Донець. Наразі підготовлено майданчик для будівельної техніки та матеріалів. Вже розширено та відновлено дорожнє покриття під’їзної дороги.

«Незабаром заплановано запустити додатковий автобус, щоб перетин лінії зіткнення для наших громадян був ще простішим та комфортнішим», — зауважив генерал.

Одним із пріоритетів гуманітарної роботи військовик назвав створення безпечних районів навколо населених пунктів Золоте та Петровське.

«Такі райони планувалося створити ще у 2016 році, але до сьогоднішнього дня вони залишаються мілітаризованими. Маю переконання в тому, що це буде наступним кроком після Станиці Луганської», — додав командувач.

Також під час зустрічі багато уваги приділялось актуальним питанням захисту цивільних у районі проведення бойових дій та консолідації зусиль щодо подальшого надійного захисту мешканців охоплених війною регіонів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі