четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Краще читати, ніж писати: в окупованому Луганську прийняли жорстку цензуру

Новини , Новини окупації

Краще читати, ніж писати: в окупованому Луганську прийняли жорстку цензуру

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протягом більш ніж 5 років на окупованій території Луганської області не зупиняється пошук шпигунів та «зрадників». І, якщо раніше затримували за дописи у соціальних мережах лише на підставі того, що має бути «розкриття» та «фонд полонених», то тепер вже з’явився «закон» про жорстку цензуру. При цьому, як і раніше, попасти до підвалу може будь-хто лише за пост у твітер чи фейсбук, але зараз вже на «законній підставі»: просто за те, що «проявив неповагу до суспільства, символіки чи «органів влади «ЛНР».

Сьогодні в окупованому Луганську внесли «зміни» до «Кодексу Луганській Народної Республіки про адміністративні правопорушення».

Ними передбачена відповідальність за поширення в ЗМІ та соціальних мережах будь-яких відомостей, які можуть бути «державною» чи іншою таємницею.

Якщо подається недостовірна суспільно-значима інформація «під виглядом достовірних повідомлень», яка створює загрозу життю або здоров’ю громадян – це теж підпадає під застосування мір по затриманню. Причому суб’єктами такої відповідальності можуть бути як громадяни, так і посадові і юридичні особи, які використовують засоби масової інформації з порушенням встановлених правил.

«Таким чином, вводиться відповідальність за поширення в мережі Інтернет матеріалів, в непристойній формі виражають явну неповагу до суспільства, державі, офіційним державним символам, Конституції Луганській Народної Республіки і органам, що здійснюють державну владу в Луганській Народній Республіці», – сказано у повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі