понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Країни ООН у спільній заяві оголосили Росію окупантом і агресором

Політика

Країни ООН у спільній заяві оголосили Росію окупантом і агресором

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У заяві Організації Об’єднаних Націй, яку підписали 47 країн світу, Російська Федерація названа стороною конфлікту на Донбасі, а не спостерігачем.

Повний текст заяви оприлюднено на сайті Міністерства закордонних справ України.

Заяву оприлюднили з нагоди сьомої річниці схвалення Генеральною Асамблеєю ООН резолюції 68/262 «Територіальна цілісність України».

«Ми підтверджуємо свою підтримку зусиль Нормандського формату та тверду відданість мирному вирішенню конфлікту на сході України, відповідно до Мінських домовленостей та з повною повагою до суверенітету та територіальної цілісності України. Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником», ‒ йдеться у заяві.

Також зазначається, що після 2014 року Росія не припинила окупацію Криму та продовжує порушувати права людини щодо етнічних та релігійних меншин, а також нарощувати військовий потенціал на окупованому півострові.

Країни-підписанти підтвердили свою підтримку територіальної цілісності України, а також схвалили ініціативу України про створення Міжнародної кримської платформи для консолідації зусиль світової спільноти по Криму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі