четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
КПВВ «Станиця Луганська» закривається на два тижні

Події

КПВВ «Станиця Луганська» закривається на два тижні

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 16 березня на два тижні забороняється перетин пунктів в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей в обох напрямках за наказом Командувача Об’єднаних сил.

Виняток для людей з постійною реєстрацією на підконтрольній Україні території для повернення додому. На тимчасово окуповані регіони зможуть в’їхати ті громадяни, які там проживають.

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація на сторінці Фейсбук.  

Очільник області Сергій Гайдай пояснив закриття КПВВ великою загрозою занесення та поширення коронавірусу через велику кількість людей, що перетинають КПВВ в обох напрямках.

«Піти на такі жорсткі міри змушують обставини: щоденно тільки КПВВ «Станиця Луганська» перетинають близько 15 тис.осіб. Тож загроза занесення та поширення коронавірусу з непідконтрольних територій надвисока. Завдяки вжитим заходам безпеки, нам вдається утримувати ситуацію під контролем – жодного випадку захворювання на COVID-19 в області не зафіксовано», – пояснив він.

При цьому, Гайдай заспокоїв людей, які мали пройти верифікацію в органах соціального захисту у цей період. Він підкреслив, що її термін буде продовжено, а соціальні та пенсійні виплати припинятися не будуть.

Також у повідомленні додається перелік пунктів пропуску, які підлягають тимчасовому закриттю.

«На Луганщині тимчасовому закриттю підлягають наступні пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю – пішохідний (місцевий, пасажирський) у Міловому (Міловський район) та автомобільний/пішохідний (місцевий, пасажирський) у Сиротиному (Троїцький район). До переліку пунктів пропуску через державний кордон, в яких тимчасово припинено пішохідне сполучення, увійшли автомобільний (вантажний, пасажирський) у Міловому (Міловський район), який є міждержавним, а також міжнародні автомобільні (обидва – вантажні, пасажирські) у Просяному (Марківський район) та Танюшівці (Новопсковський район), – повідомляють у Луганській обласній державній адміністрації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі