субота, 24 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
КПВВ на межі з окупованими територіями захистять куленепробивними модулями

Суспільство

КПВВ на межі з окупованими територіями захистять куленепробивними модулями

views49

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет Міністрів затвердив Положення про облаштування контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, території АР Крим і міста Севастополя та виїзду з них.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 28 грудня. Про це повідомляє Укрінформ.

За словами віце прем’єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, нагальність ухвалення такого рішення зумовлена необхідністю створення належних умов для громадян, які перетинають лінію розмежування.

«З самого початку створення всіх КПВВ, з початку 2014 року, з початку агресії РФ, по суті кожен КПВВ жив окремим своїм життям, і виникла проблема їх технічного облаштування, створення належних умов для людей, які перетинають лінію дотику та адміністративну межу. Тому це положення визначає основні вимоги до облаштування КПВВ. В першу чергу – це якраз визначення режимної зони, зони сервісного обслуговування тощо», – пояснив Резніков.

За його словами, режимну та сервісну зони ПВВ облаштовуватимуть тимчасовими модульними спорудами з відповідним захистом від стрілецької зброї. «Важливо, що КПВВ будуть об’єктами оборонного призначення, і також знімається питання відсутності єдиного господаря, що мало негативний вплив на якість їх утримання», – зазначив віце-прем’єр.