п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Козак заявив, що не може «похвалитися» успіхом у переговорах «нормандської четвірки»

Суспільство , Події , Політика

Козак заявив, що не може «похвалитися» успіхом у переговорах «нормандської четвірки»

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У німецькій столиці завершилися переговори у «нормандському форматі» на рівні політичних радників, які тривали 7 годин. Заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак вже заявив, що «обмін думками» відбувся. Але похвалитеся він не може.

Він зазначив, що вдалося домовитися про дотримання режиму припинення вогню на Донбасі. Також обговорювалося питання підходів до Мінських угод та практичних дій щодо їх реалізації.

«Відбувся обмін думками з усіх питань врегулювання конфлікту. На жаль, не можу похвалитися, що з усіх питань досягли узгоджених рішень», – сказав Козак.

Козак наголосив, що саміт лідерів «нормандської четвірки» може відбутися, лише після виконання всіх рішень, які були досягнуті під час минулої зустрічі у Парижі.

«Попри те, що один з учасників переговорів заявляє, що саміт у нормандському форматі є метою, ми розуміємо, що підстав для його проведення немає. Якщо ми будемо збиратися, щоб просто поговорити, ми відтягнемо врегулювання конфлікту на невизначений термін», – заявив представник Росії.

Також він стверджує, що українська сторона погодилася переглянути постанову про призначення місцевих виборів в Україні і Верховна Рада нібито найближчим часом розгляне питання коригування вже прийнятої постанови.

За його словами, прийняття українським парламентом постанови про призначення місцевих виборів погіршило ситуацію з урегулюванням конфлікту, адже зазначені в постанові умови проведення місцевих виборів суперечать мінським домовленостями.

«Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яку було ухвалене 15 липня», – заявив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі