понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Косити під дурнів і цілеспрямовано знищувати економіку: Атаманюк про недоотримання бюджетом 3 млрд

Економіка , Новини

Косити під дурнів і цілеспрямовано знищувати економіку: Атаманюк про недоотримання бюджетом 3 млрд

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Генеральний прокурор України має зареєструвати кримінальне провадження за фактом недоотримання бюджетом 3 млрд. через «тютюнову поправку».

Про це економічний експерт Юрій Атаманюк написав в своєму телеграм-каналі.

«Друзі! Чим більше аналізую діяльність нашого уряду, тим частіше ловлю себе на думці, що може ми їх недооцінюємо. Може це гра така, косити під дурнів, при цьому цілеспрямовано знищувати економіку?», – питає експерт.

Саме так він прокоментував публікацію «Через «тютюнової правки» бюджет недоотримав 3 мільярди».

«Хто не знає, поясню. Жоден законопроект фінансового характеру не виноситься на голосування без офіційного висновку міністра фінансів (в даному випадку Маркарової), за участю голови ДПС Верланова», – написав він.

Після чого призвав Генерального прокурора України зареєструвати кримінальне провадження за даним фактом і направити його в ГБР.

«У зв’язку з вищевикладеним, враховуючи колосальний збиток бюджету України, беручи до уваги посади топ чиновників, Генеральним прокурором України має бути зареєстровано кримінальне провадження за даним фактом і направлено в ГБР для документування протиправних дій та притягнення винних до відповідальності», – додав він.

Нагадаємо. Пресслужба Мінфіну повідомила, що поправка до законопроекту №1049 щодо регулювання націнки для оптових і роздрібних структур, які продають сигарети, викликала обурення виробників тютюнової галузі та привела до недоотримання бюджетом близько 3 млрд грн акцизного податку. За своєю суттю вона ніяк не пов’язана зі змістом законопроекту та не стосувалася єдиного рахунку. Поправка мала на меті регулювати націнки для оптових і роздрібних структур, які здійснюють продаж сигарет.

Президент Володимир Зеленський ветував закон №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, який також регулює встановлення торгової націнки на сигарети.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі