понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Костянтин Черніков став новим представником омбудсмена на Донбасі

Політика

Костянтин Черніков став новим представником омбудсмена на Донбасі

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Людмила Денісова, Уповноважений Верховної Ради з прав людини, призначила свого нового представника в Донецької та Луганської областях. Ним став 49-річний уродженець Слов’янська Костянтин Черніков. Інформація про це розміщена на офіційному сайті омбудсмена.

Згідно з даними ЗМІ, Черніков – випускник Слов’янського державного педагогічного інституту, працював учителем математики, потім директором школи. У 2001 році отримав диплом магістра державної служби в Донецькому державному технічному університеті, в тому ж році став начальником відділу у справах сім’ї та молоді Слов’янської РДА, потім був призначений заступником голови Слов’янської РДА. У жовтні 2015 року був обраний головою Слов’янської районної ради. Одружений, має доньку.

У минулому році Черніков, як кандидат на посаду, представив інформацію про доходи та майно. Згідно з Єдиним державним реєстром декларацій, Черніков володіє двома земельними ділянками, будинком площею 92 кв. м. в Слов’янську і легковим автомобілем Daewoo Gentra, придбаним в 2014 році. Його дружина Тетяна, згідно документу, також володіє двома земельними ділянками на Донеччині.

Нагадаємо, що попередник Чернікова, Павло Лисянський, був звільнений за бійку в готелі Святогірська.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі