субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Корпорація 1хBet отримала ліцензію на букмекерську діяльність в Україні - InformNapalm

Світлана Макарова


Технології , Події

Корпорація 1хBet отримала ліцензію на букмекерську діяльність в Україні - InformNapalm

views55

21.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

За деякою інформацією, отриманню ліцензії букмекерською корпорацією з російським корінням 1xBet у розпал війни посприяв перший заступник голови консультаційно-експертної ради комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) Борис Баум.

Про це повідомляється у розслідуванні InformNapalm.

Згідно з публічними реєстрами, "офіційний" 1xBet працює в Україні від імені ТОВ "Твоя беттінгова компанія". Саме це ТОВ отримало ліцензію на ведення букмекерської діяльності та організацію азартних ігор. Власником її значиться Сергій Петрович Цибін.

"Кінцеві власники цього бізнесу з моменту заснування залишаються троє росіян-Роман Семіохін, Сергій Каршков і Дмитро Казорін. Перша беттінгова платформа 1xBet була створена ними в Брянську", - йдеться у матеріалі розслідувачів.

За діяльністю 1xBet в РФ було заведено кримінальну справу і засновники нібито знаходяться в розшуку. Пізніше справу закрили, проте засновники компанії проживають на Кіпрі.

1XBet неодноразово потрапляв у скандали по всьому світу. Зокрема, їх діяльність була зупинена у Великобританії, в Кенії. А в США Американська асоціація кінематографістів звинуватила 1xBet у спонсоруванні піратства.

Своєю чергою, журналісти відзначають, що отриманню ліцензії в Україні компанії сприяв Борис Баум. Як відомо, він багато років працював топ - менеджером в енергетичній компанії VS Energy, яку до 2021 року контролювали російські бізнесмени Олександр Бабаков (зараз - депутат Держдуми), Євген Гінер і Михайло Воєводін.

За даними InformNapal, київська прокуратура вже веде слідство щодо діяльності "Твоєї беттінгової компанії".