субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Коронне місце за хайп у Верховній Раді дісталося Гончаренко (відео)

Новини , Політика

Коронне місце за хайп у Верховній Раді дісталося Гончаренко (відео)

views131

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні кожному бажаючому надавали слово у Верховній Раді під час засідання на ініціативу президента Зеленського.

Було сказано дуже багато слів. Хтось підтримував, хтось лаяв, хтось кричав або аплодував.

Найбільш емоціональним став виступ народного депутата від партії «Європейська солідарність» Олексія Гончаренка. Він звернувся до Зеленського і запитав: хто це перед ними.

«А хто це виступав? Голобородько чи Зеленський? Якщо Голобородько, то він мав би взяти в руки автомат і всіх тут перестріляти. Якщо президент, то повинен був вийти до трибуни і сказати, що винен у тому, що привів до влади цих людей», – говорив нардеп.

І додав:

«Це ви Володимир Олександрович винні в корупції на митниці, це ви Володимир Олександрович провалили бюджет, це ви Володимир Олександрович говорили людям продавати собак, ви привели гвалтівників в Раду, ви, особисто, не збільшили пенсії для людей. Тільки ви», – продовжив він, поки не виключили мікрофон.

У залі стукали. Але не в долоні, а по столах.

Президент Зеленський пив воду. 

А Гончаренко дописав у своєму телеграм-каналі те, що, напевно, не зміг закінчити у Верховній Раді.

«Квартали, райони, житлові масиви… Гончарук йде. І йде некрасиво. Все, самий швидкопсувний прем’єр в історії України – done», – закінчив нардеп.

А потім він повернувся до трибуни і розклав по поличках хто і що обіцяв та що з цього зробили.

Незрозуміло, хто сьогодні виступав у парламенті – Зеленський чи Голобородько?Якщо Голобородько, то в кінці мав з'явитись автомат.Якщо Зеленський, то до кого він звертався? Це він привів цей уряд до влади. Це він привів цей парламент.Це він винен, що в бюджеті діра, а на митниці збирають лайки та хабарі замість грошей в бюджет.Це його депутати пропонують продавати собак за газ, це в його партії ґвалтівники.Виступ Зеленського мав закінчитись словами: "Я винен перед народом України і я йду". Олексій Гончаренко з трибуни Верховної Ради

Опубліковано Європейська Солідарність Середа, 4 березня 2020 р.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі