субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кордон під пильним оком: завершилась підготовка особового складу операторів БПЛА

Суспільство

Кордон під пильним оком: завершилась підготовка особового складу операторів БПЛА

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заходи, учасниками яких було кілька десятків прикордонників з різних загонів, днями проходили в Оршанці.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

«Прикордонники вивчали нормативно-правові акти, адміністративно-розпорядчі документи з організації польотів та інженерно-авіаційного забезпечення. Розглядали структуру й порядок використання повітряного простору України. Вивчали заходи безпеки під час виконання польотів, основи аеродинаміки, повітряної навігації, авіаційної метеорології, а також розглядали способи та тактики застосування безпілотних літальних апаратів в охороні державного кордону», – йдеться у повідомленні.

Операторами було здійснено контрольні та навчально-тренувальні маневри, під час яких виявлялись порушники і координувались дії нарядів, що несуть службу поруч з кордоном.

Результати військовослужбовцями продемонстровані такі, які дають змогу сказати, що вони готові проводити моніторинг повітряного кордону.

Зазначається, протягом останніх років було здійснено підготовку майже трьох з половиною сотень фахівців, готових до експлуатації БПЛА.

«Наразі безпілотні авіаційні комплекси (апарати) продовжують активно використовуються для ведення повітряного моніторингу державного кордону та прикордонних районів, територіального моря, виключної морської економічної зони України», – наголошують прикордонники.

Статистика показує досить результативну роботу безпілотників. Тільки за 2020 рік затримано 15 порушників, 7 маломірних плавучих засобів, кілька авто.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі