четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ готується до державних випробувань (фото, відео)

Технології

Корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ готується до державних випробувань (фото, відео)

views139

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державні випробування мають розпочатися до кінця 2020 року.

Про це розповів начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Василь Радчук, передає Ukrainian Military Pages.

Наразі корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ наразі завершив всі швартові випробування та переходить до стадії заводських ходових та підготовки до державних випробувань.

Корабель було закладено на заводі «Кузня на Рибальському» як риболовецький морозильний траулер. Потім вирішили добудувати корпус в якості розвідувального корабля для ВМСУ за темою «Лагуна».

Корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ готується до державних випробувань (фото, відео)

Він призначений для ведення радіо-, радіотехнічної, радіолокаційної та оптико-електронної розвідки, обладнаний вітчизняною станцією пасивної радіотехнічної розвідки (СРР) «Мельхіор» ДП НДІ «Квант-Радіолокація», характеристики якої перевищують можливості відомої СРР «Кольчуга» – максимальна дальність виявлення цілей до 450 км, одночасно може відстежувати до 200 цілей на воді, у повітрі та на узбережжі.

Вказується також, що серед ймовірного обладнання можуть бути імпортовані до України у травні 2019 широкосмугові пеленгаторні антени компанії Rohde & Schwarz.

502 ЕМ мав наступні технічні характеристики: довжина – 54,8 метра; ширина – 9,8 метра; водотоннажність – 1220 тонн, швидкість – 11,6 вузла; дальність – 7200 миль; автономність – 28 діб; екіпаж – 29 осіб.

23 квітня 2019 року судно спустили на воду, а у травні під час зварювальних робіт на ньому сталася пожежа. У жовтні минулого року корабель було доправлено до Одеси, для добудови на потужностях підприємства «Судноверф Україна».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі