вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Контррозвідника так званого «МДБ ЛНР» засуджено до 10 років позбавлення волі

Події

Контррозвідника так званого «МДБ ЛНР» засуджено до 10 років позбавлення волі

views52

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Новоайдарський районний суд Луганської області визнав винним у вчиненні умисних дій, направлених на участь у діяльності терористичної організації, незаконному позбавленні волі та викраденні людини співробітника так званого «міністерства державної безпеки ЛНР». Особу засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної прокуратури.

Доведено, що на початку 2015 року мешканець Луганська працював у так званому «відділі військової контррозвідки МДБ ЛНР», де займався оперативно-розшуковою та контррозвідувальною роботою у військовій сфері на користь терористичної організації, виявляв осіб, які критикували створення «ЛНР» у соціальних мережах.

Зокрема, у 2017 році засуджений на території КПВВ «Станиця Луганська» з боку тимчасово окупованої території Луганської області, при перевірці документів незаконно затримав громадянку України та примусово перевіз її до адміністративної будівлі «МДБ ЛНР». Більше двох тижнів до неї застосовували психологічний тиск, тримали в кайданках та з мішком на голові, погрожували вбивством та розправою над рідними, завдавали фізичних страждань для отримання зізнання у співпраці з органами СБУ.

Цей факт відображено в Доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини за період з 16 травня по 15 серпня 2017 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі