п’ятниця, 20 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Контент про війну в Україні соцмережі Facebook та Instagram модеруватимуть самостійно

Світлана Макарова


Технології , інформаційна війна

Контент про війну в Україні соцмережі Facebook та Instagram модеруватимуть самостійно

views106

12.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Компанія Марка Цукерберга Meta, власниця соцмереж Facebook та Instagram, відкликала запит до наглядової ради про роз'яснення правил модерації контенту про російське вторгнення в Україну.

Про це повідомляє CNN.

У Meta заявили, що відкликали запит до своєї зовнішньої наглядової ради про те, як поводитися з матеріалами, що стосуються російського вторгнення. Цей крок залишає за Meta право самостійно вирішувати, як справлятися з безліччю проблем платформи, викликаних конфліктом, починаючи від закликів українців до насильства проти російських загарбників і закінчуючи фальшивими відеороликами про війну і зловмисним зломом офіційних акаунтів у Facebook.

Наглядова рада, створена засновником Facebook Марком Цукербергом як незалежна організація, складається з експертів з цивільних прав і свободи слова і може видавати необов'язкові директиви щодо модерації контенту, а також як розглядати конкретні випадки видалення контенту.

"Це рішення далося нам нелегко. Ми з нетерпінням чекаємо можливості звернутися до експертної ради з інших складних випадків модерації контенту в майбутньому", - йдеться в заяві керівництва Meta.