неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Контакт встановлено: Пєсков заявив про робочі відносини Путіна та Зеленського

За кордоном , Новини , Політика

Контакт встановлено: Пєсков заявив про робочі відносини Путіна та Зеленського

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що між президентом Росії Володимиром Путіним та президентом України Володимиром Зеленським встановлено «ефективний робочий контакт».

Про це він сказав під час своєї участі в ефірі програми «Москва. Кремль. Путін» на одному з пропагандистських каналів 25 січня.

Прессекретар Путіна запевняє, що це вже показали «останні події».

«Між двома президентами, власне, вже встановлено робочий контакт, досить ефективний, як показали останні події», – заявив Пєсков.

При цьому, він говорить, що у цьому немає якоїсь сенсації, проте є скрупульозність.

«Сам по собі контакт не є чимось незвичайним, нічим сенсаційним. Це такий робочий, скрупульозний робочий процес», – пояснив він.

І додав, що можливість зустрічі Путіна і Зеленського дійсно «вентилювалася», але в рамках багатостороннього заходу «окрему зустріч просто фізично, на жаль, організувати неможливо» (напевно, мова йде про Ізраїль, де проходив п’ятий Всесвітній форум пам’яті Голокосту – Зеленський на ньому не був присутнім – ред.).

Нагадаємо. Президент України Володимир Зеленський розповів, що лише через прямий діалог з Путіним можна закінчити війну на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі