субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Консультативна місія ЄС передала поліції Донеччини нове обладнання (фото)

Андрій Кущенко


Суспільство

Консультативна місія ЄС передала поліції Донеччини нове обладнання (фото)

views136

21.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Серед переданого було устаткування не тільки для виявлення, але і для збору доказів.

Про це повідомляє пресслужба Поліції Донеччини.

«Міжнародна технічна допомога покращить спроможності поліцейських та ефективність кримінальних розслідувань», – йдеться у повідомленні.

Сергій Беседа, заступник начальника ГУ Нацполіції в Донецькій області, Карла Коста, старша радниця з питань загальної правоохоронної діяльності, Катерина Оніпенко, начальниця відділу криміналістичного забезпечення та інші стали учасниками заходу.

Зазначено, що всі криміналістичні відділи – ключові суб'єкти під час того, як здійснюється огляд місця інциденту. Нове обладнання допоможе  виконувати всі необхідні процеси відповідно до європейських стандартів.

«Продукт Bluestar@Forensic дає змогу знаходити на місці злочину плями крові, які були змито, витерто або які є невидимими для неозброєного ока. При цьому реагент не змінює характеристики крові та ДНК, що дає змогу використовувати зразки для подальшого дослідження. Цей препарат є незамінним при розслідуванні резонансних тяжких злочинів», – відзначають автори.

Серед іншого, що передано співробітникам поліції – портативні освітлювачі. Вони покращують видимість на відстань до 250 метрів.