субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Конструкторське бюро імені Морозова готує бронетранспортери для морської піхоти

Технології

Конструкторське бюро імені Морозова готує бронетранспортери для морської піхоти

views157

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова» готує до передачі ВМС України першу партію БТР-4. Всього морська піхота ВМС повинна отримати 60 модернізованих бронетранспортерів з поліпшеною плавучістю.

Про це повідомляє сайт Ukrainian Military Pages.

Харківські фахівці оснастили нові БТР додатковими поплавками, а також винесли вище корпусу забір повітря двигуна, що дозволяє здійснювати висадку бронемашин в море з десантних кораблів.

Також в Харкові модернізують серійні бронемашини. Геннадій Гращенков, головний конструктор серійних виробів КБ, в інтерв’ю програмі «Армія сьогодні» розповів, що БТР, які потребують ремонту, не тільки ремонтуються, а й піддаються модернізації ‒ їх доводять до стану зразків, випущених в 2020-2021 роках.

За інформацією Ukrainian Military Pages, контракт ХКБМ і Міноборони України передбачає поставку 77 бронетранспортерів, з яких 60 будуть передані морській піхоті ВМС.

БТР-4 є українською розробкою і пройшов повний цикл від технічного проекту до серійного виробництва. Зараз ці машини поставляються в ЗСУ, поступово замінюючи БТР, що залишилися в армії з радянських часів. Бойове хрещення БТР-4 відбулося в червні 2014 року при проведенні АТО в районі Слов’янська.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі