субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Конгрес США має наміри прослухати телефонну розмову Трампа та Путіна

За кордоном , Новини

Конгрес США має наміри прослухати телефонну розмову Трампа та Путіна

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Конгрес США планує отримати дозвіл на прослуховування телефонної розмови чинного президента країни Дональда Трампа з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Про такі наміри заявив голова комітету палати представників з розвідки Адам Шифф.

«Я думаю, що першочергова необхідність тут полягає в тому, щоб захистити національну безпеку Сполучених Штатів і зрозуміти, чи не підриває в розмовах з іншими світовими лідерами і, зокрема, з Путіним, президент нашу безпеку», – заявив Шифф.

Варто нагадати, що у резиденції президента США намагалися приховати телефонні перемовини Трампа з Путіним. Деякі американські чиновники, які ознайомлені з цією ситуацією, надали інформацію щодо того, що статус «секретно» також мають телефонні розмови Трампа з принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Салманом.

Система, яка захищає телефонні дзвінки президента та інших впливових політиків поширюється на обмеження числа осіб, які мають право знайомитися зі стенограмою або навіть слухати розмову.

Нагадаємо, що підвищена увага до телефонних дзвінків Трампа з’явилася тоді, коли один з працівників розвідки США запідозрив Трампа у перевищенні своїх повноважень, говорячи з українським президентом Володимиром Зеленським. У скарзі на Трампа зазначається, що той попросив Зеленського вплинути на розслідування справи Хантера Байдена – сина Джо Байдена, який є головним опонентом Трампа на наступних виборах президента США.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі